Monday, January 5, 2015

Orange is the new black!

Herkese merhaba!Yılın ilk postu bomba gibi bir şekilde blogta yerini aldı.Umarım 2015 e harika başlangıçlar yaparak girmişsinizdir ve tüm yılınız böyle geçer.
Farkındayım Street style diye diye sonunda sokak çocuğu olma yolunda ilerliyorum.Bere kullanmaya alışkın olmayan ben;berelerden vazgeçemez oldum.Bu zamana kadar aklım neredeydi acaba?Neyse geç olsun,güş olmasın demişler...
Bu hafta Zara mağazalarına uğrayanlar bilir;mükemmel bir indirim vardı.Üzerimde gördüğünüz sweati mağazada görür görmez;''BULDUM!'' diye haykırdım.Tabii insanlar bakıyor,aralarında fısıldaşıyor ama kim takar? Biraz çılgın olduğumu zaten inkar etmiyorum.
Bu tarz siyah beyaz bir görünümü turuncu ile kırmak çok hoşuma gitti.Biraz yırtık(karakter olarak),tavrı olan ve aynı zamanda renge sahip görünümlere bürünmek insana gerçekten çok iyi geliyor.Günlük hayatımda elimden geldiğince bunu uygulamaya çalışıyorum.Ama tabii klasik görünümlere de büründüğüm oluyor.Böyle durumlarda daha standart renk uyumlarını yakalamaya çalışsam da;çılgın giyindiğim zamanlar her an her şeyi kombine ekleyebiliyorum.Zaten tarz da bu değil midir?Kendinden parçalar taşımak,ortaya tavrını koymak.Bakınız deri motorcu eldivenlerim.Bazıları yün eldivenlerle kombinlemeyi daha mantıklı bulabilir ama bu tarz benim daha çok içime sindi.Normalde çok eldiven kullanan biri de değilim.Yani kısacası kışla pek aram yok.Boş zamanlarımda evde oturup,yaz fotoğraflarıma bakıp,kendi kendime söyleniyorum.Ama bu sefer eldivenler de kombinin ayrılmaz bir parçası haline geldi benim için.
Bu görünümün üzerine siyah bir mont (biraz uzun) alınarak çok daha farklı bir tarza geçilerek level atlana da bilir.Seçim sizin.
Bu çekimlerde çok üşüdüğümü,hatta bir süre parmaklarımı kullanamadığımı belirterek veda ediyorum.Bir sonraki postta görüşmek üzere kendinize iyi davranın.xoxo
(P.s. Berede yazan hussy kelimesiyle ilgili; not me.It's you! açıklamasında bulunmak istiyorum! :D )
 
 
 

Sweat shirt #Zara
Pants #GAP
Boots #Yeşil
Gloves #Aznavur Pasajı
Beanie #Bershka

Photography by kırmızıbalonlukız

No comments:

Post a Comment